Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.
Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.

Chiny Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. Certyfikaty
Zamówiliśmy dwa zestawy kabli do prototypu ebike przed rozpoczęciem masowej produkcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego procesu i produktu. Do prototypu ebike potrzebowaliśmy wodoodpornych drutów z dwoma pinami. Tak długo, jak potrzebowaliśmy solidnych kabli o bardzo wysokich standardach ochrony, zdecydowaliśmy się na użycie kabli M8.

—— Jim Boulders

Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. Kable mają bardzo dobrą izolację i nadal można je łatwo zginać. Bardzo dobrze łączą się w pary i można je rozdzielić bez użycia nadmiernej siły. To uczucie jest bardzo dobre.

—— Veli-Matti Soini

Dobry dostawca. Łatwo z nimi pracować. Bardzo profesjonalnie.

—— Francisco J Garcia

Produkty wysokiej jakości; terminowa produkcja i szybka wysyłka.

—— Fabio Sfriso

Dobra jakość

—— Anton Strashinskiy

Im Online Czat teraz

Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.

Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : Śnić
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 6,000,000-7,000,000
Rok założenia : 2006
pc Export : 50% - 60%
Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd, która koncentruje się na sprzedaży handlu zagranicznego i kwestiach posprzedażnych, jest niezależną spółką w 100% Shenzhen Dream-Start Electronics Co., Ltd. W połączeniu z zaletami badań i rozwoju, sprzedaży i usług w Shenzhen Dream-Start, prywatnej firmie z branży zaawansowanych technologii. Głównymi produktami Realeader są wodoodporne wtyczki, wodoodporne złącza i okrągłe złącza. Firma z niezależnymi możliwościami badawczymi i rozwojowymi, naukowym i solidnym systemem zarządzania produkcją oraz szeroką gamą urządzeń testowych, przeszła system zarządzania jakością ISO9001.

Zgodnie z duchem ciągłego uczenia się i dążenia do perfekcji firma opracowała różnorodne wodoodporne złącza sygnałowe, wodoodporne złącza zasilania, wodoodporne wtyczki silnika, wodoodporne wtyczki z funkcją mufti, złącza typu „T”, złącza typu „Y”, takie jak a także inne rodzaje wodoodpornych złączy i okrągłych złączy. Produkty są szeroko stosowane w lampach oświetleniowych LED, inteligentnych produktach indukcyjnych, produktach gospodarstwa domowego, nowych energiach, elektrycznym silniku rowerowym, sprzęcie zewnętrznym, transporcie, maszynach rolniczych i innych obiektach przemysłowych i polowych.

Nowy produkt Realeader odnosi się do chińskich norm krajowych „GB / T11918, GB / T11919” i międzynarodowego standardu „IEC60309-1, -2”. Częściowe produkty są zgodne z wymogami certyfikacji CCC, CE, UL, a kilka produktów złożyło wnioski o patenty krajowe. Aby zaspokoić różne zastosowania, możemy produkować w odpornych na wysokie temperatury (120 ℃) ​​lub odpornych na niskie temperatury (-40 ℃), anty-UV, ognioodporne i inne specjalne wymagania.

Opierając się na rynku, nasza firma opracowała długoterminowy plan strategiczny i cele rozwojowe, stale mierzy się wyższymi standardami i lepszą jakością. Poprzez ciągłe innowacje i ulepszenia, utrzymywanie dobrej komunikacji z klientami i dostawcami, dążenie do zapewnienia bezpieczniejszych, bardziej niezawodnych i stabilnych produktów, zapewniamy, że nasi klienci mogą nadal utrzymywać przewagę w konkurencji rynkowej.

Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z zarządami nowych i starych klientów, lojalnej współpracy, wzajemnej korzyści dla branży i stworzenia lepszej przyszłości!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Nancy

Tel: 86-13751092045

Faks: 86-755-2319-2713

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)